Eviala Dermaroller & Eviala Derma Stamp - OFICIALNY DYSTRYBUTOR
www.dermaroller.pl
Start   |   Eviala Derma Roller   |    Eviala Derma Stamp    |   FAQ    |   Instrukcja Obslugi    |   Opinie Klientow    |   Zamowienie    |   Kontakt   |   

Koszyk
... jest pusty
Produkty
Kategorie
Logowanie
Ankieta
Jaki problem Twojej skóry chciałabyś usunąc?
Zmarszczki
Cellulit
Rozstępy
Blizny po trądziku
Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego www.dermaroller.pl określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży urządzeń oraz kosmetyków za pośrednictwem Sklepu Internetowego www.dermaroller.pl
WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

1. Właścicielem Sklepu Internetowego
www.dermaroller.pl jest firma
P.H.U. EVIALA
Mariusz Piątek
Os. Mieszka I 28 lok 9
66-470 Kostrzyn nad Odrą
NIP. 5992732624

Rzetelna firma

www.dermaroller.pl
3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego
www.dermaroller.pl Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.

6. Zamówienia przekazane do realizacji nie mogą być anulowane.
7. Zamówienia mogą być telefonicznie, lub elektronicznie weryfikowane przez obsługę sklepu, w celu potwierdzenia wiarygodności. Zamówienie które negatywnie przejdzie weryfikację zostanie anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
8. Zamówiony towar będzie dostarczany w postaci paczki, nadaną w Post Office., skąd trafią do odziału Poczty Polskiej Za opóźnienia wynikające z działania firm nie odpowiadamy.
9. Koszty dostarczenia. jest naliczany zgodnie z rozmiarami oraz wagą przesyłki i kupujący jest o nim poinformowany podczas składania zamówienia i przed jego wysłaniem do sklepu.
10. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
11. Zamówienia realizowane są zarówno na terytorium Polski jak i za granicą.
12. Zamawiający na terenie Polski zobowiązany jest do dokonania przedpłaty zaakupiony towar, jedną z dostępnych fomr przelewu oferowanego przez sklep.
13. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie zaksięgowania środków pieniężnych na koncie bankowym w wysokości 100% wartości zamówienia.
14. W Sklepie Internetowym
www.dermaroller.pl nie są honorowane karty stałego klienta.
15. Wszelkie zwroty wysyłane do naszej firmy pokrywa kupujący, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
16. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.
17. Wzór stosownego oświadczenia należy pobrać .:TUTAJ:. wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.
18. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.
19. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym
www.dermaroller.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
20. Warunkiem otrzymania róznicy kwoty zakupionych w naszym sklepie produktów,  jest konieczność przesłania do nas Paragonu zakupu tańszego produktu. Promocja trwa maksymalnie 30dni od momentu zakupu w naszym sklepie internetowym www.uroda.sklep.pl.
21. Sklep
www.dermaroller.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.
22. "Dożywotnia gwarancja Eviala" nie obejmuje igiełek w urządzeniach Eviala Derma Roller i Eviala Derma Stamp. Igiełki wykonane są ze stali tytanowej. Jest to materiał który w procesie użtkowania ulega naturalnemu zużyciu-ścieraniu

WARUNKI REKLAMACJI :

1. Na wszystkie reklamowane produkty z tytułu niezgodności towaru z umową zakupione w naszym sklepie przyznawana jest 12 miesięczna odpowiedzialność sprzedawcy.
2. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.
3. Zgłoszenie reklamacyjne musi być złożone na wypełnionym czytelnie formularzu, którego wzór należy pobrać .:TUTAJ:.
4. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy:
P.H.U. EVIALA
Mariusz Piątek
Os. Mieszka I 28 lok 9
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
5. Reklamacji nie podlegają:
* urządzenia posiadające uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego użytkowania,
* urządzenia posiadające uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji,
* urządzenia których stan wskazuje na to że użytkujący próbował naprawić sprzęt 'na własną rękę'
6. W przypadku gdy towar jest niezgodny z umową kupujący może żądać:
* w pierwszej kolejności - nieodpłatnej naprawy.
* jeśli naprawa jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie towar zostanie wymieniony na nowy.
7. Przesyłki z wymienionymi produktami odsyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką zwykłą, chyba że klient zażyczy sobie aby wysyłka była na jego koszt.
8. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

Bank PKO BP - IPKO 

 

76 1020 1954 0000 7902 0094 0171 

P.H.U. EVIALA
Mariusz Piątek
 

Os. Mieszka I 28/9 

66-470 Kostrzyn nad odrą

Polska

Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym www.dermaroller.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.

Powrót
Start  |  Eviala Derma Roller  |   Eviala Derma Stamp   |  FAQ   |  Instrukcja Obslugi   |  Opinie Klientow   |  Zamowienie   |  Kontakt  |   Regulamin  |   Sitemap